Nagroda publiczności w konkursie MPWM 2019

Muzeum Historyczno-Etnograficzne im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach uprzejmie informuje, że w wyniku plebiscytu publiczności XLI edycji Międzynarodowych Spotkań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży pt. „Moja Przygoda w Muzeum”, organizowanych przez Muzeum Okręgowe w Toruniu, wybrano dodatkowych 6 nagród. Plebiscyt trwał od 10 września do 6 października.

Jedną z nagród publiczności otrzymuje:

Patrycja Ceranek, lat 7, Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki", opiekun plastyczny - Wioletta Siudzińska.

Laureatkę i jej opiekunów zaproszono na uroczystą Galę w dniu 25 października o godz. 12.00 do Muzeum Okręgowego w Toruniu. W trakcie uroczystości podsumowującej projekt nastąpi wręczenie nagród.

W imieniu Organizatorów tegorocznego Konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy, i już dzisiaj zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji.